#Podróże – Lokalnie: Bajkowa Zagroda

O BAJKOWEJ ZAGRODZIE

Bajkową Zagrodę odwiedziłam w pewien listopadowy weekend w ramach warsztatów jogi. Od pierwszych chwil urzekło mnie to magiczne miejsce otoczone lasem i aurą spokoju.

Momentalnie zapragnęłam poznać historię tego zakątka oraz osobę, która za tym wszystkim stoi. Okazała się nią Kasia Krajewska – Pycha, niegdyś pracownica jednej z najbardziej prestiżowych korporacji finansowych w Warszawie, a dzisiaj – szczęśliwa mama trójki córek, masażystka Kobido, nauczycielka Jogi Kundalini oraz wraz z obecnym mężem – właścicielka Bajkowej Zagrody.

Kasia podzieliła się drogą do obecnego miejsca w życiu w ramach dwóch wywiadów, które możecie znaleźć tu i tu. Niesamowicie inspirująca historia, która udowadnia, że warto iść za marzeniami, ale też, że na wszystko jest czas i miejsce w życiu.

GDZIE?

Bajkowa Zagroda znajduje się około 30 minut od Warszawy (czas ten może się nieco różnic, w zależności od tego, z którego miejsca dokładnie startujecie) w miejscowości Łąki Radzymińskie pod Radzyminem. Dokładny adres to: ul. Zalesie 13, Łąki Radzymińskie, 05-250 Radzymin (link do Google Maps).

DLACZEGO WARTO?

Bajkowa Zagroda to miejsce nie tylko atrakcyjne ze względu na swoje otoczenie, ciszę, las za płotem czy przytulne domki oraz wspaniałą wegetariańską kuchnię (i Panią Sąsiadkę która sama piecze chleb na zakwasie). To również przestrzeń, w której odbywają się ciekawe wydarzenia takie jak warsztaty jogi, mindfulness, zajęcia dla dzieci, masaże (np. Kobido, Lomi Lomi, Refleksoterapia), ale też alternatywne wyjazdy biznesowe. Jeżeli nie chcecie nic robić, możecie tu po prostu wyczillować, patrzeć się na drzewa, słuchać szumu wiatru, spacerować, zbierać grzyby, biegać po lesie, huśtać się na hamaku, pograć w planszówki – po prostu odpocząć. Nawet jeden dzień uwolnienia od intensywnych bodźców atakujących nas zewsząd (telefon, media społecznościowe, komputer, TV, korki, kolejki, hałas), pozwala zresetować układ nerwowy i pozbyć się codziennego napięcia, narastających irytacji i życia w trybie: walcz lub uciekaj.

Aktualny kalendarz wydarzeń znajdziecie tutaj.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s