#Inspiracje – Kobiety: Karolina Cwalina

Kobieta petarda, totalna inspiracja, motywacja, energia!

SKĄD INSPIRACJA?

Z postacią Karoliny zetknęłam się pierwszy raz około 2 lata temu, kiedy natrafiłam na serię jej filmów na youtube. Ponieważ niemal obsesyjnie interesuję się tematem „kobiety w biznesie” jakiś czas temu przyszła do mnie także platforma HerImpact, której jak się później okazało Karolina jest co-founderką. A tym, co finalnie sprawiło, że nie mogłam się powstrzymać aby nie zainspirować Was tą fenomenalną kobietą, był podcast prowadzony przez Justyną Szyc-Nagłowską (swoją drogą podcast Matka Też Człowiek, to również totalna inspiracja i ukojenie, która towarzyszy mi niemal od kwietnia 2020, czyli od początku istnienia tego kanału), w którym Karolina przedstawiła mi zupełnie inną wizję macierzyństwa: na luzie, bez spiny i na fali intuicji.

KIM JEST KAROLINA?

Karolina samą siebie opisuje jako coacha i mentora, szkoleniowca, mówczynię publiczną, prowadzącą warsztaty.

Od 2011 roku prowadzę indywidualne sesje coachingowe i mentoringowe, warsztaty oraz występuję jako ekspert rozwoju osobistego w ramach licznych wydarzeń, szkoleń czy kampanii komercyjnych. Posiadam prestiżowy certyfikat coachingowy: PCC Professional Certified Coach oraz certyfikat potwierdzający ukończenie treningu Coaching Prowokatywny, prowadzonego przez Jaapa Hollandera, akredytowanego przez Instytut Komunikacji Prowokatywnej PROVOCARE.

(…)

Specjalizuję się w zarządzaniu czasem, planowaniu i organizacji, nauce motywacji, budowie poczucie własnej wartości, definiowaniu celów i planowaniu działań w życiu prywatnym i biznesie, nauce wytrwałości, pracy w zespole i nauce przywództwa.

INSPIRACJA

Poza faktem, że Karolina pochodzi z Białegostoku (a województwo podlaskie to również moje rodzinne strony), to jest przykładem twórczyni całkowicie szczerej, nie lukrującej, pokazującej jak wygląda prawdziwe życie. Dekoloryzuje obraz „sukcesu” i odważnie mówi, że wymaga on ciężkiej pracy, niejednokrotnie rezygnacji z jednych rzeczy na rzecz innych, że nie da się być idealną mamą, businesswoman, żoną i kochanką – wszystko w jednym i każde na 100%. Nie ukrywa, że w drodze macierzyństwa pomaga jej na co dzień teściowa, że nie pała miłością do cudzych dzieci, że karmienie piersią, poród naturalny i zabawa z córką w Gordonkach to nie jej bajka. Nie daje się wpędzić w wyrzuty sumienia generowane przez sfrustrowane i poświęcające się matki, nie przyjmuje cudzych problemów do siebie i nie przejmuje się tym, że ma tak samo wielu fanów jak i krytyków. Karolina jest też bardzo intensywnie pracującą business woman, która od lat buduje własną markę jako coach i mentor, która wspiera inne kobiety na drodze do niezależności i spełniania marzeń, która po prostu uskrzydla.


Dziękuję Ci Karolino, że jesteś!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s